Projekty i konsultacje

Rzetelny projekt technologiczny

Odpowiednio zrobiony projekt technologiczny może mieć wpływ na powodzenie czy też niepowodzenie naszej restauracji. Uważamy że dobrze zrobiony projekt technologiczny pizzerii to fundament i ważny element całego projektu. Nasze projekty technologiczne zasadniczo różnią się od tych oferowanych przez niezależnych technologów. Przede wszystkim projekt technologiczny wykonany przez naszych ekspertów to połączenie wiedzy projektowej i doświadczenia pracy w pizzerii! Zaczynamy od konsultacji z klientem w trakcie której zadajemy szereg pytań dotyczących oczekiwań, trybu pracy, możliwości przyłączeniowych pod kątem zasilania i jego przydziału. Technolog w porozumieniu z naszym Pizzaiolo przygotowuje układ funkcjonalny restauracji dzięki czemu otrzymamy projekt w pełni zgodny z obowiązującymi normami prawnymi ale również, co ważniejsze, projekt oparty o wieloletnie doświadczenie Pizzaiolo, który posiada kilkunastoletnie doświadczenie pracy w wielu Włoskich i Polskich pizzeriach i doskonale wie jakie rozwiązanie się sprawdzały i ułatwiały pracę i komunikacje w kuchni a które były zupełnie nie trafione i należy ich unikać. Odpowiednio przygotowany projekt to komfort pracy, wydajność i oszczędność pieniędzy w trakcie użytkowania. Zapraszamy do konsultacji.

Pizza Project
Pizza Project

Profesjonalne doradztwo

Nasza firma jest obecna na Polskim rynku od 1994 roku. 3 dekady doświadczenia w projektowaniu i wyposażaniu różnorodnych obiektów gastronomicznych, między innymi pizzerii, restauracji czy dużych hoteli pozwalają nam powiedzieć „Znamy się na swojej pracy”. Mieliśmy okazje dostarczać urządzenia gastronomiczne takie jak piece do pizzy, miksery spiralne, stoły chłodnicze, zmywarki czy ekspresy do kawy wielu marek z których część jest w dalszym ciągu w sprzedaży a część już nie istnieje. Pozwoliło nam rozróżnić dobrych dostawców od złych nie tylko pod względem jakości swoich produktów ale również kontaktu, obsługi klienta, dostępności części zamiennych i wiarygodności w terminach dostawy. Oferujemy tylko i wyłącznie sprawdzone urządzenia do których posiadamy części zamienne i które potrafimy konserwować.

Zespół profesjonalistów

Trafiliście Państwo w dobre ręce! Jesteśmy doświadczonym i regularnie szkolonym działem handlowym który odpowiednio dobierze urządzenia i rozwiązania do potrzeb i możliwości finansowych. Jesteśmy dobrze zorganizowanym i przeszkolonym przez producentów działem technicznym który przyjeżdża usunąć problem. Jesteśmy doświadczonym technologiem który przygotuje zgodny z normami i przemyślany projekt dzięki któremu praca w Państwa lokalu będzie wygodna i bezkolizyjna. Jesteśmy doświadczonym i certyfikowanym Pizzaiolo który pomoże dobrać urządzenia do receptury czy też pomysłu na pizze jak również, przeszkoli personel z prawidłowej pracy z urządzeniami w celu osiągnięcia pożądanych rezultatów! Zachęcamy do sprawdzenia naszych możliwości

Pizza Project

Zobacz w czym możemy Ci pomóc:

Masz pytania? Nasi konsultanci na wszystktie odpowiedzą.

napisz lub zadzwoń do nas

cross icon