Pokazy

Pizza Project

Nie jesteś pewien jakiego pieca czy miesiarki do ciasta potrzebujesz albo nie wiesz czy to co Ci obiecuje konkurencja jest prawdą? Odwiedź nas i przetestuj urządzenie samodzielnie lub zdaj się na naszego eksperta!

Jesteś zainteresowany pokazem?

W dobie sklepów internetowych i ogólnego dostępu do wszystkich możliwych marek, toniemy w informacjach które często są sprzeczne. Jedna firma zachwala swoje piece, druga poleca inne piece ale każda obiecuje że ich rozwiązania są najlepsze. Pizzaproject.pl nie jest kolejną firmą z internetu oferującą piece do pizzy czy miesiarki spiralne. Jesteśmy marką z 30-letnim doświadczeniem w branży HoReCa – wyposażyliśmy setki stołówek, restauracji, hoteli, barów i pizzerii, dzięki czemu mamy znacznie większe doświadczenie od naszej konkurencji. Oferujemy dla Państwa nasz showroom do którego zapraszamy w celu przetestowania urządzeń od A do Z. Umożliwiamy przygotowanie pizzy od zera, iż posiadamy miesiarki spiralne do ciasta, piece do pizzy, stół chłodniczy z blatem granitowym i szafę do kontrolowanego rozrostu ciasta. U nas nie kupicie Państwo kota w worku tylko sprawdzone rozwiązania.

Szukasz pieca do pizzy neapolitańskiej? Świetnie trafiłeś! W naszej ofercie znajdziesz jedyny na rynku elektryczny piec do pizzy neapolitańskiej, który posiada certyfikat AVPN (Associazione Verace Pizza Napoletana – najważniejsza włoska organizacja Non-Profit pilnująca tradycji i kultury pizzy neapolitańskiej). Italforni Caruso to jedyny certyfikowany przez AVPN piec do pizzy neapolitańskiej dostępny na rynku! Piec Caruso jest zainstalowany w naszym showroomie i służy do testów i szkoleń!

A może jesteś zainteresowany klasyczną włoską pizzą? Posiadamy również klasyczny piec 2 komorowy który jest odpowiednim urządzeniem do wszystkich rodzajów pizzy. Nasze piece wyróżnia na tle konkurencji niskie zużycie energii, równomierny wypiek i wysoka jakość wykonania. Zapraszamy do odwiedzin naszej wzorcowni w celu przetestowania urządzenia.

Powiedz nam czego szukasz:

Pizza Project
Pizza Project

Wybierz najwyższą jakość dla Twojej restauracji z PizzaProject.pl: profesjonalne piece, miksery i maszyny dla wymagających restauratorów.

Dzięki naszym produktom i wsparciu szkoleniowemu, Twoja restauracja będzie gotowa sprostać nawet najbardziej wymagającym gościom. Wybierz PizzaProject.pl i inwestuj w najwyższą jakość dla swojego biznesu gastronomicznego!

Poznaj nas bliżej
cross icon