Wałkownice do ciasta

Wałkownice do ciasta

Wałkownice do ciasta to praktyczne urządzenia, które znajdują swoje zastosowanie w pizzeriach, pierogarniach, piekarniach czy cukierniach. Wałkownica do ciasta precyzyjnie rozwałkuje nasze ciasto do zadanej grubości oszczędzając nasz czas, wysiłek i gwarantując powtarzalne rezultaty.

Filtry
Max średnica ciasta (mm)
Producent

Wałkownice do ciasta do pizzy

Wałkownice do ciasta do pizzy to bardzo popularny sposób na zaoszczędzenie czasu w dzisiejszych zatłoczonych pizzeriach. Wałkownice pozwalają szybko rozwałkować kulki ciasta na cienkie placki, do których wystarczy dodać dodatki takie jak sos pomidorowy, ser, szynka czy pieczarki. Wałki są regulowane, co pozwala uzyskać różną grubość dla różnych rozmiarów podkładów pizzy. Wałek do ciasta do pizzy okazał się niezbędnym elementem wyposażenia każdej poważnej pizzerii. Wszystkie nasze wałkownice do ciasta są standardowo objęte 12-miesięczną gwarancją obejmującą części i usługę.

Nie wiesz jaka wałkownica będzie dobra do Twojego ciasta? Skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy Ci znaleźć optymalne dla Ciebie rozwiazanie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8