Kim jesteśmy

Pizzaproject.pl narodziło się z profesjonalizmu, pasji i 30-letniego doświadczenia w wyposażaniu restauracji i pizzerii.

Jesteśmy ekspertem w dziedzinie urządzeń gastronomicznych z 30-letnim doświadczeniem w wyposażaniu restauracji, hoteli, stołówek pracowniczych i pizzerii. Nasza firma czyli Wencel Sp. z o.o. wyposażyła wiele renomowanych obiektów co dało nam olbrzymie doświadczenie w dziedzinie doradztwa, projektów technologicznych, montażu i serwisowania dostarczanych przez nas rozwiązań. Sprzedając urządzenia do włoskich restauracji i pizzerii mieliśmy wiele okazji do rozmowy z naszymi klientami, którzy dali nam do zrozumienia, że olbrzymia część naszej konkurencji nie ma pojęcia o tym co sprzedaje. Firmy posiadają w swoich ofertach piece do pizzy, miesiarki do ciasta czy też urządzenia chłodnicze dedykowane do pizzerii czy piekarni ale nie posiadają większej wiedzy niż ta podana w katalogu. Często są to firmy pracujące z katalogiem dużego importera i ich jedynym argumentem jest rabat od ceny katalogowej – my również udzielamy rabatów ale na pierwszym miejscu stawiamy konsultacje z klientem i prawidłowy dobór urządzeń do potrzeb restauracji i możliwości finansowych. Stworzyliśmy miejsce skupiające się głównie na pizzy: od projektu, przez urządzenia, kończąc na szkoleniach. Jesteśmy bezpośrednim importerem, posiadającym własny, przeszkolony dział techniczny. Ponadto, posiadamy showroom wyposażony w urządzenia dzięki którym jesteśmy w stanie przygotować pizze neapolitańskie i klasyczne od wyrobienia ciasta aż po wyjęcie pizzy z pieca. Znamy się na tym co robimy i lubimy swoją pracę!

Pizza Project
Pizza Project

Dlaczego warto nas wybrać

Jesteśmy bezpośrednim importerem takich marek jak ITALFORNI, CUPPONE, SIGMA, GEMM, GIMETAL, KASTEL, BERTOS, CONVOTHERM i FIMAR i wieloletnim partnerem marek FAGOR, OEM, KOMAT, HENKELMAN, WINTERHALTER, UNOX, MERRYCHEF czy TERSA, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować dobre ceny i obsługę oferowanych przez nas urządzeń. Łączymy naszych doświadczonych technologów z naszym Pizzaiolo dzięki czemu nasze projekty nie tylko spełniają wszystkie wymogi sanitarne i bhp ale również są praktyczne. Projekty są wykonywane w oparciu o wiedzę naszego Pizzaiolo, który posiada szerokie doświadczenie nabyte dzięki pracy w wielu pizzeriach w Polsce i we Włoszech. Posiadamy własny showroom w którym możecie Państwo samodzielnie albo z naszym wsparciem przetestować urządzenia. Gwarantujemy wsparcie techniczne ale również i merytoryczne! Przeszkolimy personel z obsługi naszego sprzętu, nauczymy robić pyszną pizzę ale również podzielimy się wiedzą i kontaktami do sprawdzonych dostawców produktów takich jak mąką, ser czy inne elementy składowe dobrej pizzy.

Kompleksowa obsługa

Gwarantujemy Państwu kompleksową obsługę od doradztwa, przez sprzedaż i dostawę. Oferujemy również wsparcie technologicznie jak również technicznie w postaci montażu i serwisowania proponowanych przez nas urządzeń. Współpracując z nami, nie musicie szukać dalej. Jako firma Wencel Sp. z o.o. z 30-letnim doświadczeniem w branży, jesteśmy wstanie wyposażyć każdy obiekt gastronomiczny we wszystkie urządzenia grzewcze, chłodnicze, meble technologiczne i urządzenia dynamiczne. Oferujemy w pełni kompleksową obsługę sprzedażową i posprzedażową.

Pizza Project
Pizza Project