Leasing

Leasing na wyposażenie gastronomii

Naszym głównym partnerem leasingowym jest firma doradztwa finansowego zajmująca się profesjonalną obsługą klientów w zakresie doradztwa, znalezienia oferty, zawarcia umów leasingu i ubezpieczenia przedmiotu leasingu. Leasingowanie urządzeń gastronomicznych to dla nas codzienność. Pomagamy w formalnościach związanych z uzyskaniem leasingu na urządzenia gastronomiczne.

Nasz broker leasingowy ma przegląd większości ofert leasingowych na rynku, a co za tym idzie kompleksowo  doradza w doborze najbardziej optymalnej oferty finansowania sprzętu gastronomicznego. Nasza firma posiada szczegółową znajomość kryteriów stosowanych przez firmy leasingowe przy rozpatrywaniu wniosków. Leasing urządzeń gastronomicznych rządzi się swoimi prawami.

Zapewnia kompleksową obsługę Klienta już w fazie projektu inwestycji, podpowiadamy jak zaplanować finansowanie inwestycji, jakie kroki poczynić aby jak najbardziej skrócić czas oczekiwania na decyzję o finansowaniu.

Jest autoryzowanym przedstawicielem firm:

– Alior Leasing,

– Grenke Leasing,
– Noble Finance,

– Santander Consumer Multirent

– PEAC Finance.

Oprócz tego, jako broker współpracujemy z wiodącymi firmami leasingowymi finansującymi maszyny i urządzenia gastronomiczne, takimi jak:

– Europejski Fundusz Leasingowy

– PKO Leasing

– Leasing Polski